Літній фітнес: як не нашкодити здоров’ю

7e89acd1784ae9e254919ceb7a641f80

«Крeпaтурa» виникaє після вaжкиx фізичниx впрaв aбo у людeй зі слaбкoю фізичнoю підгoтoвкoю, які нeдaвнo зaймaються спoртoм. Тaкoж м'язoвий біль мoжe прoявитися чeрeз кількa гoдин aбo нaвіть дoбу після трeнувaння: тaкий біль нaзивaють зaпізднілим м'язoвим бoлeм (ЗМБ). Тaкий біль викликaється микрoтрaвмaми — рoзривaми м'язoвoгo вoлoкнa. Кoристь від таких мікротравм полягає в активізації секреції гормонів, следовать допомогою яких стимулюється загоєння і пригнічується запальний процес в м'язах. У підсумку ми маємо збільшення м'язової маси.

Літо — ідеальний часик для занять фітнесом та спортом возьми природі. Яким би сучасним і прохолодним неважный (=маловажный) був би качалка, він не йде в жодне порівняння з тренуваннями в парку разве на березі річки. Інше питання, що літня спека може нашкодити, часочек для тренувань потрібно обирати ретельно, також важливо невыгодный отримати пошкодження.

Існує линия фізичних навантажень, які можуть бути травматичними і чтобы жінок, і для чоловіків. Це силові навантаження з сильними обтяженням, анормально виконувані вправи, тривалий інтенсивний біг. Якщо аеробні навантаження (в основному виконуються интересах схуднення) виконувати, безвыгодный враховуючи стан привет'я, частоту пульсу, так можна викликати проблеми в роботі серця і судин. Тому бывай-яке фізичне навантаження повинне бути адекватним, а програма тренувань має бути складена по всем правилам.

Автор: Світлана Євсєєва

Якщо такі мікротравми в м'язах малограмотный загоїлися, то наступна інтенсивне фізичне навантаження може нашкодити. А быть зайвій кількості тренувань може наступити фізичне виснаження. Якщо м'язи болять досить изо всех сил і довго, або взагалі з'явилися набряки сверху руках, ногах, варто турбуватися і терміново звернутися до самого травматолога: можливо, вони були пошкоджені, і їх потрібно відновлювати вслед допомогою медичних процедур і засобів.

Важливо тренуватися з обережністю, щоб уникнути травм. Якщо ви вирішили почати бігати, в таком случае не варто відразу ж намагатися пробігти марафон. Почніть з швидкої ходьби — це теж фізичне навантаження, яке допоможе людині помимо спортивної підготовки скинути зайві кілограми і бути підтягнутим. Продумайте часочек і місце, де ви збираєтеся бігати альбо ходити. Оскільки быть температурі повітря більше 25 °С і вологості повітря вище 50% колебание буде збільшуватися ще получи и распишись 10% більше, ніж подле бігу в прохолодну пору року. Тому якщо у вам немає досвіду кредитовать бігом хоча б 3-4 місяці, в таком случае починати потрібно обережно і поступово. А надійним другом вы стане пульсоксиметр — прилад к контролю пульсу і насичення крові киснем.

Рядом використанні матеріалів статіі активне гіперпосилання в zdorov-info.com.ua обов'язковеРаньше чого призводять вправи, які виконуються болезненно
Неправильно виконувані вправи призводять предварительно травм і можуть викликати біль в різних частинах тіла. І це зовсім никак не крепатура м'язів, яка виникає у початківців или при виконанні (от начала) до конца нових  вправ. Якщо нічого без- робити, крепатура зазвичай тримається близько 3-х діб.
© Медичний портал Привет-Інфо 

Прихильникам бігу накануне уваги
Як відрізнити крепатуру від травми
Любителі силових навантажень в літній полоса переходять на диета силової витривалості. Турніки і бруси під відкритим небом знайдуться в кожному місті і навіть селі: та ж шкільна спортивна марс. Якщо у вашому місті альбо селищі є спортзал під відкритим небом, далеко не намагайтеся в спеку робити много-много вправ з великою вагою і мінімумом повторень, як ви звикли робити в спортзалі з кондиціонером. Краще вибрати тренажери з більш легкою вагою, але зробити більшу кількість повторень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.