Як допомогти дочці підготуватися до випускного?

Шкільний бал після 9 або 11 класів, прощання з університетськими буднями? Кожна мама хоче допомогти дочці порадами, в боротьбі з хвилюванням, у виборі вбрання. Потрібно виходити з того, наскільки добре ви знаєте темперамент, смакові переваги, психологію своєї дитини і його взаємини з хлопцями з навчання.

На що треба звернути увагу в першу чергу?

  • Етичність, манера триматися. Гулянню і веселощам заважати не можна. Відмовтеся від моралей, але ненав’язливо прокоментуйте про шкоду надмірного вживання алкоголю і необдуманих вчинків. Довіра до дочки, розуміння її інтересів тільки зміцнять відносини і налаштують на гарний настрій довгоочікуваного події.
  • Доглянутість, макіяж, зачіска і прикраси. Дівчина повинна бути гігієнічною. Сходіть з донькою в салон, підправте брови, за бажанням перефарбуйте волосся, або нехай їй зроблять мелірування, хімічну завивку. Якщо ви проти цього, то просто підрівняйте кінчики, освіжіть їй манікюр. Не слід було б нарощувати нігті і вії, щоб вигляд був як у ляльки. Основний козир випускників – молодість і природність. В макіяжі обмежень немає, про краще зробити акцент або на губах, або на очах. Підберіть водостійку туш. Мало, в якій кількості будуть литися сльози від прощання з рідними стінами і друзями. Підбір зачіски повинен відбуватися до вбрання, а не навпаки. Розпущене волосся, легкі хвилі, покриті лаком, екстравагантні задумки – підходить все. Головне-не перемудрити, щоб згодом локони не вилізли, або не розпустилися. Можна додати квітку в кінці укладання. Намагайтеся не одягати на дочку золоті ланцюжки, браслети, кільця та інші дорогоцінні вироби, так як в розпал розваг вони мають властивість губитися.
  • Одяг та взуття. напевно, першорядна турбота. В основному, класика – це короткі випускні сукні. Проблем з ним не виникне, напевно. Також підійдуть випускні сукні-трансформери, завдяки яким дівчина змінить свій образ і здивує всіх навколишніх гостей. На тісні і випускні сукні зі шлейфом не задивлятися. Скуті рухи, постійна морока з подолом не дасть нормально провести цей єдиний і незабутній вечір. Якщо дочка наполягає на туфлях з високою шпилькою, запропонуйте взяти з собою змінне взуття. Адже ходити весь день і ніч (а раптом поїдете зустрічати світанок? на 15-сантиметрових підборах не особливо зручно. Як мама, думаю, ви погодитеся.

За матеріалами сайта Весільний бум, wedbom.ua.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.